Замість Кравчука В ТКГ Треба Було Ставити Лану Зеркаль. А Єдиний Компроміс, Який Можливий З Москвою – Такий…

Політолог і блогер Віктор Бобиренко пише на своїй сторінці в Facebook, Леонід Кравчук, призначений головним переговірником від України в Мінську, тут же заявив, що готовий на компроміси.

Така заява від першого президента України прозвучала буквально в перший день роботи на новій посаді.

Віктор Бобиренко зазначає, людина, яка готувала Будапештський меморандум, буде йти на компроміси і далі.

Справедливості заради потрібно уточнити, підписував Будапештський меморандум вже Кучма, але принципову згоду і підготовчу роботу по здачі ядерного боєзапасу зробив саме Кравчук.

Політолог зазначає, нескладно здогадатися про які компроміси йдеться: з роззброєння української армії. Досвід у Кравчука є, він майстер провалити справи.

Політолог пише, ось тільки Зеленський говорить, що Кравчук шанована людина, мовляв його росіяни вважають таким, а насправді росіянам тільки те і треба, щоб пенсіонер увійшов в ТКГ від України. «І скільки не кажи« я не лох »- ніхто не повірить.

Адже видно. Треба ставити Лану Зеркаль. Там хребта вистачить. «Газпром» же переграла, а єдиний компроміс, який можливий з Москвою – такий: ви протягом доби, до 17-00 завтрашнього дня повинні забратися з Криму і Донбасу, а потім після 10-хвилинних переговорів погодитися на компроміс, а пацифізм не рятує », – резюмував політолог.

Джерело

Название ... ...