За 42 000 грн. зарплати, депутати повноцінно не можуть працювати. Третякова

Зарплати нардепа недостатньо, щоб забезпечити його роботу, оскільки сума витрачається, в тому числі на організаційні моменти. Про це розповіла в інтерв’ю hromadske депутат Слуги народу і глава соцкомітета Галина Третьякова.

В середньому депутати отримують “на руки” до 35 000 гривень. Цього мало для організації повноцінної роботи політика, вважає нардеп СН Третьякова.

“Депутатська заробітна плата – не тільки для депутата. Вона невелика, можна навіть сказати, що насправді для того, щоб забезпечити роботу народного депутата, вона занадто низька”, – сказала вона.

За словами Третьякової, депутати отримують близько 42 000 гривень “брутто” і 32 000 – 35 000 після вирахування податків. Отримують її раз на місяць, без авансів, 10-15 числа. “Не встигаєш якось сформувати свої витрати”, – говорить політик.

Третьякова зазначає, що цієї суми мало для забезпечення організаційних питань, якими в європейській практиці займається офіс депутата.

“Народний депутат зобов’язаний мати юридичну підтримку, організаційну … Повинен бути контроль того, що відображається в ЗМІ. Крім того, повинен бути особистий помічник, який буде формувати твоє розклад … На помічників надається 42 000 на чотирьох чоловік. Цього мало” , – вважає вона.

За її словами, діюча організація роботи депутата не дає можливості “віддати все необхідне батьківщині під час його каденції”.

Якщо Вам сподобалась стаття поділіться із друзями.

Джерело

Название ... ...