“Вимагає відставки!”: Тимошенко шокувала заявою. Накинулась на оточення Зеленського. У Мережі згадали її “хіхікання”

Лідер «Батьківщини» говорить, що Єрмак завалив свою місію, а на її пропозицію допомоги нічого не відповів. Тому вона пропонує інший шлях.

Таку заяву вона зробила, виступаючи перед журналістами.

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що глава Офісу президента Андрій Єрмак провалив мирні переговори по Донбасу і повинен піти у відставку. Тепер вона пропонує спеціальну парламентську місію для активної участі у всіх переговорах.

За її словами, перед початком режиму припинення вогню Тимошенко зустрічалася з Єрмаком і пропонувала допомогу. Але глава ОП, за словами Юлії Володимирівни, залишив цю пропозицію без відповіді.

Тепер Тимошенко пропонує всім главам фракцій і депутатам створити спеціальну парламентську місію, щоб брати активну участь у всіх міжнародних переговорах про повернення в Україну миру і її територій.

Ось тільки тг-канал “Резидент” вважає, що Юлія Володимирівна відверто маніпулює громадською думкою і переслідує зовсім інші цілі.

“Юлія Володимирівна вирішила нагадати про себе після всіх недавніх« зашкварів »і закликала Главу Офісу Президента Андрія Єрмака піти у відставку через «провалені переговори по Донбасу».

Її, схоже, не влаштовує той факт, що до нинішнього режиму тиші вона не причетна, ось і вирішила «хайпануть» – пропонує створити парламентські місії якісь і вести міжнародні переговори. Адже ми всі пам’ятаємо, як вона вміє, хіхікаючи, проводити переговори з Путіним, а потім отримувати за це неадекватні ціни на газ. Кому, до того ж, потрібен такий парламентер, який в особистих бесідах – і це чули всі – пропонує скинути на Донбас ядерну бомбу?

Тоді як українська делегація в Тристоронній контактній групі під егідою Єрмака зуміла на ділі добитися перемир’я: рекордний час – тиждень – немає поранених і загиблих, а якщо перемир’я і похитнеться, то не з вини української сторони.

І звичайно, зараз ключових людей з команди Зеленського будуть всіляко намагатися вибити, тому що самі інтригани і не несуть ніякого конструктиву. Зеленський, однак, на таке не піде, оскільки у його найближчого оточення – на відміну від супротивників – є стратегія миру. Стратегія, через яку його і підтримала абсолютна більшість на президентських виборах. І конкурентів на пост глави ОПУ замість Єрмака щось не видно, та й запропонувати вони нічого не можуть “, – йдеться в повідомленні каналу.

Джерело

Название ... ...