Війна проти Зеленського: Такого повороту ніхто не очікував!

Соіціальна мережа Facebook почала знищувати пропагандистів олігарха Петра Порошенко.

Почались масові бани фейкових акаунтів, які розповсюджували брехливу інформацію проти Президента України Володимира Зеленскього.

Уявіть собі, що всього за 9 місяців підозрюваний Порошенко витратив більше 65 млн. гривень на банальні фейки та демотиватори про Зеленскього. Такі ж самі фейки розповсюджували і члени ВО Свобода, і Юлія Тимошенко, і пропагандисти Пінчука. За рік роботи на пропаганду проти Зеленського було вкинуто близько 900 млн. гривень і використано більше тисячі ботів, більше 10 мереж із України, Росії та країн ЕС.

Facebook відзвітував про видалення чотирьох окремих мереж, які порушували правила компанії про іноземне втручання і координували розповсюдження фейків на території України.

Одна з цих мереж діяла в Києві. Як повідомляється в заяві глави служби безпеки Натаніеля Глейхера, Facebook видалив 72 аккаунта, 35 особистих сторінок і 13 облікових записів в Instagram, що входили до складу української ботоферми, яка працювала на компанії олігарха Петра Порошенко. Ця мережа була особливо активна під час президентських і парламентських виборів в Україні в 2019 році, коли адміністратори сторінок публікували політичні меми, сатиру і інший контент щодо Володимира Зеленського.

Джерело

Название ... ...