Відео. “Треба подзвонити Путіну. Це вже загроза не тільки Білорусі!” Лукашенко зробив гучну заяву під час наради в Мінську

Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко натякнув, що події в Білорусі загрожують Росії. У зв’язку з цим він зібрався дзвонити президенту РФ Володимиру Путіну. Про це він заявив під час наради в Мінську.

«Ми бачимо, що відбувається. Нас заколисувати не треба мирними акціями і демонстраціями. Ми бачимо, що в глибині відбувається. Ми дуже добре це бачимо. І потім, ми ж методички читали кольорових революцій. Більш того, до методичками кольорових революцій (це особливість, про це ми будемо говорити сьогодні в Міноборони в Центрі стратегічного управління) вже з’явилися елементи зовнішнього втручання », – заявив глава держави.

Лукашенко заявив, що розігрується сценарій зовнішнього втручання, який відіб’ється і на Росії.

«Тобто те, що я говорив, – фактично за сценарієм розгортається агресія проти Білорусі. Треба зв’язатися з Путіним, Президентом Росії, щоб я міг з ним переговорити зараз. Тому що це вже загроза не тільки Білорусі. Знаєте, деякі росіяни, я дивлюся, там, занадто розумні, починають кричати: ось, Білорусь, так, що не так … Я хочу сказати, що захист сьогодні Білорусі – це не менше, ніж захист всього нашого простору, Союзної держави, і приклад іншим . Якщо білоруси не витримають, покотиться ця хвиля туди. Тому за нас так вчепилися », – підкреслив Президент.

Нелегітимний президент заявив, що протестувальники не розуміють цих процесів.

«Ці, які бродять по вулицях, вони ж цього в більшості своїй не розуміють. Це розуміють ті, хто координує та спрямовує. І ви бачите – іноді працюють професійно: постановочні кадри, фейки. У мене, виявляється, вже знайшли в Москві якийсь будинок. Я зараз публічно хочу сказати: знайшли – заберіть його. У мене в Білорусі власності немає, крім резиденції офіційної, де я живу в селі. Ні, ось ці починають фейки. Виявляється, я вже з країни виїхав позавчора, виявляється, я не те помер, не те захворів. І це все крутиться. Для чого? Щоб у народу створити ось це підленьке настрій. Не вийде. Ми цього допустити не повинні », – заявив Олександр Лукашенко.

Джерело

Название ... ...