УВАГА❗❗❗ВСІМ❗ВСІМ❗ ВСІМ❗

Без оголошення війни світовий уряд початок третю світову війну (так вони самі це називають). Під виглядом вакцинації від «короновіруса» (псевдоопасного вірусу — звичайної різновиду грипу), світовий уряд вирішило знищити сім мільярдів, залишивши «золоті півмільярда» — себе і свій обслуговуючий персонал. Людей вводять в стан паніки від «небезпечного» короновіруса, потім вакцинують препаратом з інкубаційним періодом на півроку, протягом якого не буде видимих ​​змін, а потім через 1-3 роки людина помирає.


Про це повинні дізнатися всІ і як можна швидше, тільки так, все разом, об’єднавшись, ми зможемо протистояти цьому масовому вбивству, як було зроблено в Німеччині, в Швейцарії та ін. Містах Європи 12 червня 2020р. У 12: 00ч. Вони сповістили населення і масово всі вийшли на мітинг проти вакцинації, тестування, чіпування та екперімент над людьми. І вони перемогли! Перемогли так, що поліція склала щити і встала на сторону народу. Вони домоглися: 1. Скасування примусової вакцинації!

(Яка інакше неминуче); 2. Значного пом’якшення обмежувальних заходів через коронавируса.
Перше — треба якомога швидше поширити цю інформацію.
Зараз неможливо залишитися осторонь і чекати. Скасування «карантинного режиму» зверху не буде ніколи, якщо ми самі дозволяємо це. Якщо ми самі не станемо на захист своїх життів і не заявимо про свої права, про те, що ми — ЛЮДИ! — і не дозволимо над собою ніяких експериментів, тестування, масового вбивства, чіпізації, вакцинації, використання на

«На органи» і т.д.
ПАМ’ЯТАЙТЕ! Вакцинація — це смерть. Чіпізація = роботизация — перетворення нас в бездушних роботів, позбавлених Душі і Волі.
Залишитися осторонь — втратити час. Вони діють стрімко, жертв уже занадто багато. Всім треба поширювати цю інформацію.
Той, хто прочитає цю інформацію, будь ласка розішліть її якомога більшій кількості людей. Зрозумійте, люди, про це повинні знати всі і необхідно поширити цю інформацію якомога швидше.

Джерело

Название ... ...