Українка вбила свого роботодавця в Італії і сховала тіло на балконі (6 ФОТО)

Довів?

За роботу доглядальниці(ка) в Італії типово українцям платять 1000 євро на місць. Безперечно, ситуації бувають різні, але всі погоджуються, що це – надзвичайно важка робота. Перш за все – психологічно.

Стаття опублікована днями на шпальтах видання для українців в Італії «Українська газета.ІТ» дозволяє краще зрозуміти певні аспекти. Текст подаємо без змін.

ТІЛО НА БАЛКОНІ

У ці дні в італійських ЗМІ з’явилася інформація про смерть українки Олени Лері, яка зізналася в убивстві італійця Ліберо Фоті.

Знайомлячись із справою ближче, виявляються жахливі подробиці життя української доглядальниці, які закінчилися трагедією.

2 листопада 2019 року, на балконі квартири на вулиці Дель Вельтро в Трієсті, знайдено неживе тіло власника помешкання 75-річного Ліберо Фоті. Він лежав там протягом двадцяти днів, загорнутий у двох мішках для сміття та ковдрі.
 

Підозри впали на українку, яка доглядала та жила разом із потерпілим. Проте від неї не залишилося і сліду.


Поліцію та пожежників викликали сусіди, занепокоєні раптовим зникненням пари.

ЗІЗНАННЯ В УБИВСТВІ

Прокуратура Трієсте зайнялася розслідуванням. Було встановлено особу співмешканки Ліберо Фоті. Нею виявилася 65-річна Олена Лері. Жінка повернулася в Україну, у місто Черкаси.

Слідчі зателефонували їй в Україну.


Олена зізналася у вбивстві та намаганні приховати тіло.

ДИНАМІКА ЗЛОЧИНУ

Згідно з реконструкцією подій на основі розповіді Олени Лері, частково підтвердженої сусідами, сварки в їх сім’ї почалися задовго до трагедії.

Олена почала працювати у домі Фоті 10 років тому. З часом їх стосунки стали близькими.
 

Після того, як в Олени виявили смертельну хворобу, вона хотіла повернутися додому, щоб провести останні місяці життя разом із своєю дочкою.
 

Ліберо Фоті відмовляв її від поїздки, проте Олена зібрала валізу.

У трагічну ніч 12 жовтня 2019 року, приблизно 5 годині ранку, сварка зав’язалася знову.

Італієць забороняв доглядальниці залишати його, погрожуючи ножем.
 

У сутичці, жінка вдарила його по голові пляшкою і задушила капроновими колготками.
 

Намагаючись сховати тіло, вона загорнувши його у целофанові пакети для сміття і ковдру, та перетягнула на балкон.

У той же день, близько 14:00, жінка вилетіла із аеропорту Венеції прямим рейсом до Києва, а звідти доїхала до міста Черкаси.

ЖЕРТВА ЧИ УБИВЦЯ?

Ця справа стала відома на усю Італію завдяки програмі «Pomeriggio Cinque» на 5 Каналі італійського телебачення.

Ведуча Барбара Урсо запрошувала в студію свідків, особисто знайомих із парою, які оприлюднили моторошні деталі стосунків між Ліберо та Оленою.

Один із них розповідав:

«Фоті був дуже поганою людиною. Олена була його жертвою. Він бив свою партнерку і примушував до статевих стосунків утрьох. Він був розбещеним».

«Ліберо був розпусним і брехливим. Він страждав на діабет, а коли рівень цукру у крові падав, мав немотивовані, холеричні реакції».

Пара жила повністю ізольовано як від родичів, так і від інших людей свого кондомініуму.

Свідок розповів:

«Він змушував її ходити вдома в бюстгальтері та трусах. Бив її і не тільки. Змушував мати інтимні стосунки з іншими чоловіками. Вона погоджувалася, бо була жертвою, вона була доброю жінкою».

УПОКОЄННЯ ОЛЕНИ

Олена Лері була тяжко і невиліковно хвора. Вона померла 5 травня 2020, проте інформацію про це було повідомлено в італійську прокуратуру Трієсте, лише у ці дні.

Звістка про смерть жінки знову привернула увагу італійського суспільства до цього випадку.

ЗАХИСТИТИ СЕБЕ

Про насилля над доглядальницями-іноземками в Італії говорять не часто, зазвичай пошепки, особливо коли воно має сексуальний характер.

Відсутність власного дому, захисту родичів, знання мови, а часто і дозволу на проживання, робить доглядальниць легкими жертвами.

Один із сусідів, який був свідком наруги над Оленою Лері сказав:

«Коли я пішов із того дому, я помолився за бідних доглядальниць, щоб вони мали хоч трохи спокою»…

Маріанна СОРОНЕВИЧ

Джерело

Название ... ...