Українці Приголомшені! Одна Біда Замінює Іншу! “Стає Величезним Дефіцитом”. Щойно Ляшко Зробив Тривожне Попередження

На фоні пандемії COVID-19 вакцина проти грипу може стати дефіцитом. Про це під час зустрічі з Європейською бізнес-асоціацією сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко

“Ми робимо все можливе, щоб закупити вакцину від грипу для медичних працівників, ми розуміємо, що до того, як з’явиться вакцина проти COVID-19, вакцина проти грипу стає величезним дефіцитом, оскільки свідомі країни уже зараз замовляють величезну кількість доз вакцини для того, щоб запобігти ко-інфекції, коли буде поєднуватися грип з коронавірусною хворобою. Це значно ускладнюватиме надання медичної допомоги”, – сказав Ляшко.

За його словами, щоб уникнути колапсу медичної системи в період сезонного зростання рівня захворюваності на грип та ГРВІ в поєднанні з пандемією COVID-19 необхідно, аби громадяни свідомо ставилися до свого здоров’я, зокрема вчасно вакцинувалися від грипу.

Ляшко зазначив, що зазвичай в Україні в період епідемічного сезону грипу та ГРВІ рівень вакцинації від грипу складає 0,8-2% від кількості населення. В країнах ЄС, за його інформацією, це 70%.

Раніше повідомлялося, що вакцина широкого застосування від коронавірусу може стати доступною у середині 2021-го року. 

Джерело

Джерело

Название ... ...