Терпець урвався! Кравчука вже відкрито звинуватили потуранні агресору та здачі національних інтересів України!

Новий голова української делегації в Тристоронній контактній групі з мирних переговорів Леонід Кравчук звернувся до Верховної Ради з пропозицією розглянути питання щодо відповідності Постанови ВР «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» вимогам Закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, а також Комплексу заходів з виконання Мінських угод, який був підтриманий резолюцією Ради Безпеки ООН 2202 (2015).

«Чому раптом виникає це звернення, якщо в постанові, котру Верховна Рада ухвалила конституційною більшістю, чітко вказано, що вибори на тимчасово окупованій території можливі тільки за умов припинення окупації та збройної агресії Російської Федерації проти України?» – наголошує лідер партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця.

Він звертає увагу: відповідно до постанови, повинні бути виведені всі незаконні збройні формування, окупаційні війська та їхня військова техніка і відновлений повний контроль України за державним кордоном. Але жоден з цих пунктів не виконано. Тому й підстав говорити про проведення місцевих виборів на окупованих територіях немає.

«Сьогоднішня заява виглядає як потурання агресору та здача національних інтересів України. Подібні кроки можна розцінювати як свідому провокацію, спрямовану на порушення суверенітету і територіальної цілісності України. Я закликаю Президента України, а також усіх інших задіяних у мирних перемовинах осіб, не допускати жодних підкилимних домовленостей! Будь-які перемовини повинні бути відкритими, а не кулуарними. Домовлятися треба на користь України! Ми не повинні віддати жодного клаптика нашої землі!» – каже Ігор Палиця.

Джерело

Реакція українців:

Ольга Капотько Кравчук фактично перетворився в лобіста всіх вимог Кремля і намагається проштовхнути в ВР речі які фактично знищать Україну.Крім того Кравчук нахабно маніпулює, Мінські угоди не є міжнародним документом, їх ніколи не ратифікувала ВР України, так само як ті комюніке які підписав в Парижі Зеленський. Згадуючи про резолюцію ООН по т.з Мінську, Кравчук забуває додати що її термін вже сплив у 15-му році, і угода вкладена під тиском (збройний напад) в міжнародних відносинах є нікчемною.Покладанням відповідальності за зрив перемовин чи режиму тиши на ВР, Кравчук фактично перекладає вину за війну з агресора РФ на Україну. По суті тепер нас вбивствами шантажує не тільки Путін і Росія, а ще і Кравчук з Банковою

Олексій Назаренко А якщо завтра рашка викотить ультиматум типа нехай всі патріоти України застреляться, інакше Гризлов скайп від Кравчука не вімкне, і не дай Боженько козак до єрмака на підписання чергової зрадоньки не приїде? Шкода хлопців, 7-й рік життя кладуть за Україну, а ця наволоч в тилу народ в рабство здає.

Джерело

Название ... ...