Такого Не Було Навіть За Часів Януковича. Влада Включає Повноцінний Терор Проти Своїх Же Громадян. Дивіться Що Зараз Творять У Дніпрі (ВІДЕО)

Такого не було навіть за часів Януковича.

Сьогодні поліція на приватних автомобілях переслідувала координатора «Руху опору капітуляції» в Дніпрі Андрій Денисенко після чого просто посеред проїжджою частини громадському діячу було вручене звинувачення в нападі на поліцію під час акції проти Зеленського, яка відбулася в Дніпрі на поточному тижні.

Так, це та акція де охорона Зеленського побила активісту та зламала їй ребро. Там де людям не давали навіть підійти до «першої» особи та влаштовували провокації. Тепер активних людей хочуть закрити в СІЗО або під домашній арешт.
Проти Денисенка вже зараз відкрили кримінальне провадження.

Найгірше, що медоти влади нічим не відрізняються від методів режиму Лукашенка чи Путіна. Незаконне слідкування, приватні автомобілі, відсутність офіційного виклику, підвозка своїх же понятих, терор проти активних громадян. Люди які вручали повістку навіть не було у формі, не мали опізнавальних знаків правоохоронних органів.

Влада перед місцевими виборами включає повноцінний терор проти своїх же громадян та тих людей, які відстоюють україські демократичні цінності. Схоже взяли повне рівняння на терор імені Лукашенка.

Андрій Смолій

От як це коментує сам Андрій Денисенко

Щодо мене відкрито кримінальне провадження, виписано підозру за ст. 345 ч.2, є клопотання про обрання запобіжного заходу — домашнього арешту.

Мовляв, я побив поліцейського під час візиту Зеленського до Дніпра, хоча били і крутили саме мене.

Щойно мене переслідували дві автівки, гадав, що бандити, а виявилося — поліція, при чому зупинив їх я, ось тоді про все і дізнався.

Мене не викликали офіційно, не надсилали повісток, не дзвонили і навіть не писали смс, просто гналися від проспекту Пушкіна до вулиці Гаванської на лівому березі.

Мені не дали скористатися моїм конституційним правом на захист, послугами адвоката і я прямо заявив, що це не слідчі дії, а злочинні.

Все відбувається у вихідні — для того, щоби закрити рота, не дати зібрати людей і нашвидкуруч провести суд про запобіжний, отримати ухвали на обшуки й вилучення.

Я свідомий того, що це — така собі в дусі лука-путін-яник-стайл відповідь Зевлади на мою опозиційну діяльність в лавах Рух Опору Капітуляції

А також — спроба зробити винними самих же громадян в ситуації з ганебним побиттям охороною Зеленського дівчат у Дніпрі під час останнього його візиту.

Характерно, що перед цими свавільними діями поліції гавкнув з кубла і дав ЦУ агентурі в органах на моє переслідування путінський холуй і друг голови облради Олійника Портнов.

Це також і спроба вилучити мене із виборчого процесу, оскільки я дав згоду на балотування до обласної ради від партії Європейська Солідарність.

Але я не здамся, не буду мовчати і боротимусь до кінця — до усунення цих кремлівських маріонеток від влади.

П.С. На цьому відео не лише «вручення підозри», а на відео в першому коментарі до цього допису — й сам епізод «злочину», який мені інкримінують. Є ще цікавіші відео, де мене сходу крутять ще до цього епізоду.

Джерело

Название ... ...