Лукашенко: “Білорусь чекає український сценарій. Бaндuтu на чолі з олігархами будуть грaбyвaтu не мене, а вас, якщо ви… “

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час свого емоційного виступу перед тисячами прихильників в Мінську в промові на мітингу своїх прихильників двічі згадав Україну.

І обидва рази суто в негативному котексті

“Хтось хоче нових виборів – за вікно подивіться! Танки і літаки на зльоті в 15 хвилинах від наших кордонів. Натівські війська брязкають гусеницями біля наших воріт. Литва, Латвія, Польща і, на жаль, наша рідна Україна, її керівництво, наказують провести нам нові вибори. Якщо тільки ми підемо на поводу у них, ми зірвемо в штопор і ніколи не стабілізуємо наш повітряний корабель. Ми загинемо як держава, як народ, як нація “, – сказав Лукашенко.

Лукашенко також сказав, що “в Україні стоять на колінах” і “моляться незрозуміло кому”.

“ОМОН піде, армію розпустимо і сядемо знову на площі. Чого і кого будемо чекати? Кого завтра годувати будемо? Кримінальників і бандитів випустити – не питання. Але вбивати і обдирати вони будуть вас, як в Україні. Зупиніться, не вбивайте своє майбутнє. Загубите НЕ Лукашенко, загубите не першу президента, це буде початком вашого кінця. Ви завжди будете як в Україні, стояти на колінах і молитися невідомо на кого “, – заявив Лукашенко.

За словами Лукашенка, за подіями в Білорусі стирчать вуха тих же, хто вбив України і перетворив величезну країну в центрі Європи в племена. Бідне, нещасне плем’я на чолі з нескольки олігархами, які за 5 років стали найбагатшими людьми європейського континенту.

Джерело

Название ... ...