Кравчук Розповів Для Чого Їде В Мінськ! Українці Ж0рстко Відреагували

Перший президент України Леонід Кравчук, який очолив делегацію Києва на мінських переговорах тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі заявив, що готовий йти на деякі компроміси у переговорах заради досягнення миру.

Про це він заявив в інтерв’ю РБК-Україна.

«Місія у нас у всіх одна – і в мене, й у вас, й у всіх, хто любить Україну й цю землю. Місія одна – закінчити війну і, щоб в Україні панував мир, щоб ми жили спокійно: без крові, без жахів, без втрат, без руйнувань. Така в мене місія й залишається, щоб на Донбасі та в Україні був мир. Я буду робити для цього все, що зможу. Будемо йти на компроміси», — сказав Кравчук.

Водночас він підкреслив, що «є речі, які компромісам не піддаються».

«Це суверенітет, територіальна цілісність, незалежність, недоторканність кордонів. Це питання не обговорюється», — сказав експрезидент.

За словами Кравчука, він буде виступати за те, щоб від загальних слів переходити до конкретних дій.

«Не ставити перед собою нездійсненних завдань, вирішувати питання покроково, почати з припинення вогню, потім можна говорити про способи місцевого самоврядування, про вибори, і тоді крок за кроком йти далі «.

Нагадаємо; раніше Кравчук виступав з ініціативою дати автономію ОРДЛО

На всі ці меседжи вже відреагували українці:

Давно хотіла написати за Кравчука, багато чого хотілось би сказати, незважаючи на вік першого президента.

Чоловіку 86 років, а він все ніяк не може заспокоїться, все мало йому. Літає чартерами з олігархами, сидить в ВІП ложах, гуляє на днях народженнях, життя вдалося. Колись він став президентом країни де була ядерна зброя та було більш 50 міл українців.

При ньому почали дербаніти країну, продавати кораблі та заводи.

Тридцять років пройшло, країна зруйнована! Не треба розповідати, як тоді Вам було доьре. Забули як людям зарплату по пів року не давали??

Як люди стояли в черзі за молоком та немали за що купити м`яса?? Старий коммуняка хитрий лис, знає що казати і як гарно брехати народу.

Вже пошти 90 років, скільки можна??? Ні, треба тягнути олігархів та брати в них гроши. Навіщо??? З собою не заберете!

Допомогаєте олігархам, а Ви хоч раз би прийшли до шпиталя і подивились хлопцям в очі!! Нікому не допомогли за роки війни, ніхто Вас не бачив ні в шпиталях , ні на прощанні, ні на фронті.

Що Ви гарного зробили для країни?? Нічого!! Нуль. Вчите людей жити, а сам плювати на народ хотів. Не має в Вас ні сердця ні гідності.

Та згиньте вже, набридло слухати брехню.

Огидні

Наталія Юсупова

Дмитро Корчинський

Відтепер Україну в мінській переговорній групі представлятиме кравчук (ватник, матеріально залежний від медведчука).

Він міг би представляти й протилежну сторону.
Більше нікого не треба: сидить одинокий кравчук і пише текст домовленості між собою і собою про нашу капітуляцію

Джерело

Джерело

Название ... ...