Йому таки вдалося це: Порошенко обіцяв, а Зеленський взяв і зробив! Сьогоднішній вчинок Президента увійде в історію (Відео)

5 років Порошенко обіцяв привести до ладу національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит», однак в нього це не вийшло

Рівно 8 місяців тому Зеленський пообіцяв добудувати лікарню. Рівно через 8 місяців обіцянка була виконана.

Двері нового корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» відчинено. Шість нових відділень, найсучасніша техніка, діагностика високого рівня – запит лікарів, дітей та їхніх батьків виконано.

«Прекрасне відчуття, що ми допомагаємо дітям не на словах, а на справах», – зазначив Президент Володимир Зеленський після огляду нового корпусу

За два роки такі лікарні будуть в кожній області України.

Також Зеленський пообіцяв, що за 2 роки в Україні побудують 6500 кілометрів доріг.

Пройшло 7 місяців і в Україні вже побудовано 1800 кілометрів!!!

Спочатку здавалося, що це банальний політичний піар, проте за 7 місяців так і ніхто не почав піариться, а дороги почали будувати і ремонтувати по всій країні.

Від Ужгорода до Луганська і Донецька.

Примітно, що неймовірні зміни на дорогах почали помічати велотуристи.

Ось велотуристи, які не мають нічого спільного з політикою, не можуть повірити в те, що це Україна.

Нова дорога в Харківській області:

На Волині почали не просто ремонтувати дороги, а повністю знесли старий асфальт і покрили новим понад 150 кілометрів доріг!

У Луганській області покрито більше 130 кілометрів.

По всій країні відремонтовано, або повністю замінений асфальт на ділянках понад 1800 кілометрів і це всього за 7 місяців!

Мета – за два роки побудувати і провести капітальний ремонт 6,5 тис км автодоріг. Зеленський заявив, що хоче стати президентом, “після якого в Україні нарешті з’являться дороги”.

Відзначимо, що під час правління злочинного угруповання Порошенко на дороги було виділено в 2 рази більше грошей, ніж зараз при Зеленському.

За 5 років правління кривавого режиму було відремонтовано 140 кілометрів доріг і побудовано 70 кілометрів нових доріг.

Гроші зникли, а потім все списали на агентів Кремля.

Будем вдячні за репост!

Джерело

Название ... ...