Хто Захистить Народ Від Його «Слуг»?! «Вы Не Знаете С Кем Связались»!!! Нардепиня Зеленського Влаштувала Страшний Скандал В Салоні (ВІДЕО)

Нардепиня від Слуги влаштувала скандал і погрози через запізнення на педикюр.

Цієї п‘ятниці в одному з салонів краси Черкас, куди Любов Шпак записалася не під своїм іменем, а запізнилася на процедуру не менше ніж на 35 хвилин, відбувся великий скандал.

Річ в тім, що практика таких закладів передбачає відмову від надання послуги, якщо людина спізнюється більше ніж на 15 хвилин. Пані Шпак було ж запропоновано зробити основу, без додаткових послуг. Тобто наприклад тільки пофарбувати нігті, а не шкрябати п’ятки.

В результаті стався великий скандал, Шпак впала на землю і почала вимагати вибачень за те, що її побили. Власники салону викликали поліцію через не адекватні дії нардепині, яка махала посвідченням і била в вікна, але Любов Олександрівна вирішила втекти.

Пізніше, в той же день, вже на її замовлення до салону приїхала ДержПродСпоживСлужба з позаплановою перевіркою, а погрози з боку самої Шпак не припинилися.

«Вы не знаете с кем связались» — саме так звучала фінальна фраза після якої елітне БМВ Любов Олександрівни зникло за горизонтом.

Я ж від себе хочу попередити всі інстанції від Податкової і Поліції до СБУ і криміналітету. Якщо ви спробуєте тиснути на підприємців по замовленню Народних Депутатів, ми будемо тиснути на вас. Ми це вміємо, ви це знаєте.

Дмитро Кухарчук

Джерело

Название ... ...